Je nám líto, ale tato sleva už skončila.
Nepropásněte další Slevy, Přihlašte se k odběru novinek:   
Zavřít

O slevě

 

 Zní to báječně že? Neustále jdeme dopředu s dobou!

 

- voucher obsahuje ošetření celého obličeje, včetně očního okolí 

- rozšíření ošetření o krk a dekolt doplatek na místě 4000,-Kč

- rozsíření ošetření o hřbety rukou doplatek na místě 2000,-Kč

 

- okamžitý efekt

- oživení a liftingové pozvednutí povadlého obličeje

- navrácení jasných kontur

- vyhlazení vrásek

- zcela miniinvazivní procedura

- bez skalpelu

- bez čekání

- dlouhotrvající účinek s přetrvávajícím zpevněním

- lze opakovat

- provádí certifikovaný dermální specialista

 

 

Podmínky slevy

 • Platnost poukazu do 30.06.2022
 • Počet poukazů na osobu není omezen!
 • Otevírací doba: Po-Pá: 8.00-20.00, So-Ne: 10.00-18.00. ( Po předešlé rezervaci)
 • Podrobnější dotazy k proceduře směřujte na tel. 777 123 456.
 • Termín návštěvy si zarezervujte předem pouze TELEFONICKY na tel. 777 123 456.
 • Na každé zmeškané volání reagujeme zpětným voláním
 • Službu lze čerpat pouze s vytištěným VIP kuponem
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem. Minimální doba objednání: 14 dní před koncem platnosti poukazu.

Podrobnosti Slevy

 

QuickLifting DMAE (tekutý lifting) jde o moderní metodu, která oddaluje nutnost chirurgického liftingu obličeje. QuickLifting DMAE jednoduše a šetrně zajistí vypnutí povadající kůže obličeje s výrazným efektem novotvorby kolagenu. Díky QuickLiftingu nemusí klient podstoupit chirurgický zákrok. Vyžaduje jen krátkou či žádnou rekonvalescenci, což klienta nevyřazuje z běžného života.

 

Ampule jsou doslova nabity účinnými látkami, které působí proti vráskám a dalším projevům stárnutí pleti, jako je pokles množství kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti. Výsledkem aplikakce je nejen snížení hloubky mimických vrásek mezi obočím, na čele a kolem očí, ale také zlepšení elasticity a plnosti kůže. TŘI KLÍČE PRO MLÁDÍ PLETI v Micro Ampoules DMAE Anti-Wrinkles Therapy. ARGIRELINE – kdo by neznal snad nejpopulárnější protivráskový peptid. Díky španělským specialistům tak máme nástroj, který působí na odstranění vrásek obdobně, jako je tomu u butulotoxinu. MATRIXYL MORPHOMICS – francouzští odborníci rozšířili řadu protivráskových peptidů o tripeptid, který působí nejen proti vráskám, ale navíc podporuje tvorbu nového kolagenu a kyseliny hyaluronové. DMAE – i tak prestižní periodikum, jakým je Americký časopis klinické dermatologie, publikuje o této látce sdělení o zmírnění hlubších vrásek na čele a okolo oči. Navíc konstatuje zlepšení tvaru rtů a plnosti pleti.

pleti.

 

 

QuickLifting DMAE je tedy vysoce efektivní a současně šetrná metoda. Během jednoho ošetření lze ošetřit několik oblastí obličeje nebo naopak separovaně ošetřit jen jednu oblast tváře. Quicklifting je vhodný pro různé typy pleti a lze různě stupňovat dle stáří a potřeb tváře. Umí vyřešit a upravit nevýrazné kontury obličeje, lícních kostí, pokleslé tváře, pokleslé kůže nad horní zevní částí oka, vrásky nad kořenem nosu, vrásčité tváře, uvolněnou kůži brady a pod bradou, vpadlé obočí, svislé vrásky kolem úst a mnohé jiné estetické problémy, které sebou nese stárnutí pokožky a přibývající věk.

JAK FACELIFTING METODOU QUICKLIFT PROBÍHÁ

 • konzultace před ošetřemím
 • odlíčení a příprava klienta k ošetření
 • enzymatický peeling (pro uvolnění pórů)
 • microneedling DMAE
 • ošetření očního okolí
 • korekce hlubších vrásek
 • laseroterapie
 • zklidňující hydratační maska
 • závěrečná péče

 

 

Výsledek je vidět ihned po ošetření. Díky posílení a novotvorbě kolagenové tkáně je dlouhotrvajícím efektem a vrací klienta na časové ose zpět.

 

 

Co se dá od ošetření očekávat

Po ošetření se napne kůže v oblasti spánků, očí, tváří, krajiny dolní čelisti. Nelze však obecně tvrdit, že klient bude po ošetření vypadat o dvacet let mladší, někdy je výsledek výraznější, jindy méně. Neumíme zázraky, nicméně umíme vrátit vzhled o nějaký ten rok zpět. Vaše kůže bude mít přirozeně mladý vzhled! Jedná se o nejmodernější techniku liftingu, kdy výsledek bude mnohem přirozenější a přitom dosáhneme výrazného omlazení obličeje. Kůže a Smas vrstva se stárnutím uvolňuje od shora směrem dolů vertikálně působením gravitace. QuickLifting s Laserterapií je nejmodernější metoda kombinací technik, díky kterým dojde k vertikálnímu vyzvednutí podpovrchové vrstvy kůže a je zaručen PŘIROZENÝ efekt omlazení na dlouhou dobu.

 

 

Dalším problémem jsou vrásky, zejména nosoretní rýhy kolem úst, také na tvářích a v oblasti vnějších koutků očních. Je třeba vědět, že vráska v kůži znamená, že kůže je zlomená, podobně jako když přeložíte list neporušeného papíru. Jinou otázkou jsou mimické vrásky, které jsou způsobeny pohybem mimických svalů obličeje. Tyto vrásky se i po větším vypnutí znovu vytvoří, protože mimiku obličeje nelze vyřadit. Cílem zmíněného ošetření je redukovat stopy stárnutí při zachování přirozeného vzhledu.

 

 

Po ošetření microneedlingem

 

Pokožka je po ošetření lehce citlivá,  je však intenzivně posilována a stává se pružnější. Vypadá jako po slunění (lehkém spálení na sluníčku). Tento efekt vymizí v přůběhu 24 - 72 hodin. Doporučujeme 12 hodinový klidový režim. Pro minimální dobu hojení doporučujeme aplikaci Panthenolu v případě pnutí pokožky. Důležité je, aby pleť byla neustále hydratovaná. Po dobu 14 dní po ošetření není možno se slunit na sluníčku a ani v soláriu, aby se předešlo komplikacím ve formě pigmentových změn. Nejméně 3 dny po ošetření nenavštěvujte saunu, intenzivně nesportujte, vyhýbejte se prašnému prostření. Make up doporučujeme používat až po úplném zhojení pokožky - nejdříve po 72 hodinách po ošetření. Pokud použijete make-up předčasně mohlo by se zvýšit riziko vzniku hyperpigmentací, protože by se make up mohl dostat do vytvořených mikrokanálků. Mohlo by take dojítke vzniku zánětlivého procesu. Běžný režim péče o pleť doporučujeme obnovit po úplném zhojení ošetřované partie asi za 5 -7 dní po microneedlingu.

 

 

 

Kolik ošetření je potřeba 

 

Potřeba ošetření je zcela individuální a závisí na celkovém stavu pokožky, věku, počtu a hloubce vrásek nebo jizev, na síle pokožky. Zpravidla se provádí 1 až 3 ošetření s odstupem jednoho měsíce. Udržovací terapie se povádí po 6 až 12 měsících dle potřeby klienta. Tvorba nového kolagenu může pokračovat až po dobu 12 měsíců.

Microneedlingem se výborně vybělují melaninové i jaterní skvrny. Při vybělování skvrn doporučujeme 4 - 6 ošetření po 14 dnech. 

 

 

Kontraindikace

alegrická reakce kůže na kov

akné v aktivní fázi

pokud užíváte léky na srážlivost krve

akutní zánětlivá či infekční onemocnění v době výkonu ošetření

  akutní zánětlivé či infekční změny v lokalitě výkonu

těhotenství

lupénka, ekzémy

autoimunitní onemocnění

vysoký krevní tlak

cukrovka závislá na inzulínu

srdečně cévní onemocnění

akutní solární dermatitida, pokožka narušená sluncem (spálená)

nádorové onemocnění

kojení

epilepsie

chemický peeling, radiofrekvenční ošetření

  laserové ošetření v průběhu 14 dnů před mikrojehličkováním

tvorba keloidních jizev

 

Několik dní před zákrokem neužívejte léky, které obsahují kyselinu acetylsalicylovou (Acylpyrin, aspirin, ...). U dalších léků, které mají vliv na srážení krve, konzultujte dobu vysazení těchto léků se svým lékařem.

 

Otázky a Odpovědi pro tuto Slevu

Studio eXtreme

V Hůrkách 15, Praha 5
(v bezprostřední blízkosti metra Hůrka)
Tel.: +420 777 123 456

www.studio-extreme.cz

Otevírací doba:
Po - Pá: 08:00 - 20:00 hod.
Ne: 10:00 - 18:00 hod.

Rezervace termínu POUZE
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK
OD 10:00 DO 16:00

Výborná dostupnost z celé Prahy i okolí:
- 10 minut z centra města
- metro a bus Hůrka
- bezproblémové parkování 


Zvětšit mapu