Je nám líto, ale tato sleva už skončila.
Nepropásněte další Slevy, Přihlašte se k odběru novinek:   
Zavřít

O slevě

 • 60minutová masáž dle výběru ve Studiu Extreme
 • Na výběr 14 druhů masáží
 • Uvolnění svalového napětí a bolesti
 • Zbavení stresu, nepříjemných pocitů a nespavosti
 • Detoxikace organismu a podpora při hubnutí

Na výběr:

 • Klasická
 • Čokoládová
 • Proti celulitidě
 • Liftingová 
 • Sportovní
 • Relaxační
 • Masáž krční páteře a hlavy
 • Měkké techniky dle potřeby
 • Aromaterapeutická
 • Breussova masáž (samostatně max. 30 minut)
 • Dornova masáž (není samostatná masáž, přidává se dle potřeby)
 • Medová
 • Lávové kameny 

Podmínky slevy

 
 • Platnost poukazu do 30.06.2022
 •  -pa 8-20 so - ne dle dohody

 • Počet kuponů na osobu: Neomezeně

 • Maximální počet kuponů: Neomezeně

 • Telefon: +420 775 727 645
 • Pro ženy i muŽE
 • storno rezervace prosíme 24 hodin předem

Podrobnosti Slevy

Masáže je jedna z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhá uvolnit mysl i tělo, posiluje vitalitu a zlepšuje fyzický i psychický stav organismu. Blahodárný účinek masáže je možné pocítit na většině částí lidského těla. V první řadě na kůži, svalstvu, kloubech a šlachách, ale také na nervech, srdci, cévách, dýchacím aparátu, lymfatickém systému, na vnitřních orgánech a na některých žlázách. Masáž je velmi vhodnou prevencí před onemocněním.

 

 
Studio eXtreme se specializuje na zdravotní potíže svých klientů, u kterých se dle jejich aktuálních potíží a potřeb dokážou zaměřit i na více postižených a bolestivých míst a zkombinovat více úkonů dohromady.
 
 
 


 
Na výběr z těchto druhů masáží:
Klasická - Masáž odstraňuje následky velké psychické i fyzické zátěže. Uleví při bolestech hlavy a krční páteře, napomůže správnému dýchání a držení těla, odbourá nahromaděný stres, uvolňuje a zlepšuje psychiku.
 
Čokoládová - Perla mezi masážemi. Tato exkluzivní zkrášlující procedura působí na všechny smysly a dodává dobrou náladu. Teobromin, který je obsažený v kakau, působí na cévní zakončení v pokožce a aktivuje tak látkovou výměnu. Kakao zase zabraňuje pronikání volných radikálů do těla a horká čokoláda pomáhá odplavit z těla všechny nahromaděné toxické látky. Celkově masáž zpomaluje proces stárnutí pokožky, napíná, vyhlazuje a zvláčňuje kůži. 
 

 
 
 
Proti celulitidě - Anticelulitidová masáž je velmi účinná v boji proti celulitidě, únavě nohou, užívá se při formování postavy a při zlepšení kvality pokožky. Kompresními hmaty stimulujeme podkožní struktury pro lepší podkožní metabolismus a zlepšení odtoku nežádoucích látek, současně ovlivňuje krevní a lymfatický systém. Tím dochází k lepšímu vstřebávání tuků, aktivují se hluboké i povrchové kapiláry a svaly, čímž se regeneruje a vyhlazuje kůže, rozrušují se tukové buňky a především celulitida.
 
Liftingová - Představuje novou omlazovací kúru, která patří mezi masážní techniky velmi populární i v dermo kosmetické péči. Výrazně zpomaluje proces stárnutí, vyžehluje vrásky a pomáhá nám dosáhnout takového efektu, jaký bychom očekávali od liftingu.
 
Reflexní - Reflexologie obnovuje rovnováhu a harmonii v těle tím, že pročišťuje systém od toxických látek a odstraňuje blokády energie. Při reflexologii uplatňujeme tlak na reflexní body na chodidlech, čímž podporujeme její přirozených tok, neboť energetické dráhy, které tělem procházejí, mají na reflexní body přímou vazbu.
 
Sportovní - Pomáhá rozvolnit zatuhlé svalstvo, příjemně prokrvuje, čímž také příznivě ovlivňuje svalovou činnost. 
 
Relaxační - Je vlastně osvěžující smyslová terapie využívající vůní a léčivých účinků aromatických esencí, čistých přírodních olejů, která léčí tělo i mysl jedince. Masáž vám pomůže odstranit z těla toxiny, uvolnit zablokovanou energii a vrátit tělo zpět do jeho přirozené rovnováhy. 
 
Proti migréně a bolesti hlavy - Při masáži dochází k uvolnění napětí krční páteře, mimických a šíjových svalů. Lehkými tlaky podpoří práci lymfatických uzlin a působením na akupresurní body obličeje a vlasové části podpoří odstranění blokací.
 

 
 
Aromaterapeutická - Řadí se mezi masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů, účinně však tato masáž působí na vaše smysly. Aromamasáž je příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Tato ošetření jsou vždy šitá na míru klienta. Aromaterapie má relaxační efekt masáže, spojený s dobrými vlivy esenciálních olejů pro navození pocitu životní pohody pro celé tělo, mysl a duši. 
 
 
Breussova masáž - Vyživuje meziobratlové ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Jedná se o jemnou masáž páteře. Tato masáž pomáhá uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře. Je to příjemná energetická a relaxační masáž. Posunuté bederní, nebo hrudní obratle mohou být často bezbolestně uvedeny do správné polohy. Masáž se provádí třezalkovým olejem, který je výborný při bolestech ztuhlých svalů. Vyrovnává celkovou statiku organismu, uvolňuje psychické, fyzické a energetické bloky. Vyrovnává záda a dbá na správné postavení páteře. Zmírňuje svalovou dysbalanci a uvolňuje meziobratlové ploténky. Vhodná i pro starší ročníky, dokonce i při prokázané osteoporóze. Působí jako prevence onemocnění páteře. Vhodná k uvolnění napjatého zádového svalstva.
 
Dornova masáž - Je optimální metoda pro problémy s pohybovým aparátem - posuny kloubů, obratlů a podobně, kdy je možné daný problém bezpečně vyřešit. Je to šetrná (žádné škubání) a zároveň velmi efektivní metoda. Jedná se o jemnou manuální terapii, jejíž pomocí jsou obratle a klouby přesně uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků a především samotné příčiny různých onemocnění.
 

 
 
Medová - Oživuje svalstvo zad a silně působí na celý organizmus. Je vhodná při vyčerpání, bolestech zad, napětí, při degenerativních onemocněních velkých kloubů a jako prevence počátečního stadia celulitidy. 
 
Lávové kameny - Je technika stará jako lidstvo samo. Všechny dávné civilizace všech světadílů znaly již před mnoha tisíci lety zázračné působení sopečného kamene. Terapie horkými kameny spojuje sílu tří elementů - země, ohně a vody. Běžte si odpočinout a relaxovat v chladných podzimních a zimních měsících.a dopřejte si uvolňující pocit radosti po masáži! Někteří hřejivý pocit oblázků cítí ještě několik dní po masáži. Při masáži jsou používány aromatické oleje té nejlepší kvality.

 
 

Studio eXtreme Body

V Hůrkách 21, Praha 5
(v bezprostřední blízkosti metra Hůrka) 
Tel.: +420 775 727 645

www.studio-extreme.cz

Otevírací doba:
Po - Pá: 08:00 - 20:00 hod.
Ne: 10:00 - 18:00 hod.

OBJEDNÁVKY POUZE
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK
OD 10:00 DO 16:00

Výborná dostupnost z celé Prahy i okolí:
- 10 minut z centra města
- metro a bus Hůrka
- bezproblémové parkování

 


Zvětšit mapu