O slevě

 • 60 minut masáže zad, ramen a šíje
 • cukrový peeling pro zjemnění pokožky
 • přírodní kosmetika Pure Fiji patří k nejkvalitnějším na trhu
 • uvolnění blokací a zatuhlých svalů
 • odstranění odumřelých buněk peelingem a zjemnění pokožky
 • svělá hydratace a výživa
 • profesionální přístup

Podmínky slevy

 • Voucher je platný do 30.6.2021
 • Počet voucherů na osobu neomezen
 • Objednávky na telefonu +420 775 727 645
 • Zrušení termínu minimálně 24 hodin před domluveným termínem
 • Minimální doba objednání: 14 dní před koncem platnosti voucheru

Podrobnosti Slevy

Záda jsou největší tělesnou plochou a zároveň představují společně se šíjí a rameny místo nečastějšího napětí a bolesti z únavy. Masáž odstraňuje následky velké psychická i fyzické zátěže.

 

 

 

Táto příjemná forma relaxace je vhodná tam kde šíjové, trapézové a zádové svalstvo je ztuhlé jednostrannou zátěží, dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy či nevhodného prudkého pohybu. Stresem nebo dlouhotrvající práci u počítače. Uleví při bolestech hlavy a krční páteře, napomůže správnému dýchání a držení těla, odbourá nahromaděný stres, uvolňuje a zlepšuje psychiku.

 

 

Je to řeč doteku. Řeč každému srozumitelná, kterou můžeme použít k utišení bolestí, zmírnění napětí, uklidnění. Pro mnohé z nás je pocit ztuhlých kloubů, bolest ve svalech, zádech, běžným pocitem, zvykli jsme si na něj. Často si teprve až po masáži uvědomíme, že naše svaly byly namožené, bolestivě napjaté a že překonávání nepříjemných pocitů s tím spojených nás stojí spoustu energie.

 


 

Masáž může pro nás představovat cestu k sebepoznání, protože nám dá ochutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění, naše tělo záhy zjistí, jaký je to požitek volně dýchat, stát, pohybovat se.

Masáže s olejíčky Pure Fiji:

Již několik set let používají domorodci na ostovech Fiji a Tichomoří přírodní kokosový olej s výtažky bylin a květů. Tuto směs používají nejen pro výživu své pleti, ale také pro její dokonalou hydrataci a vypnutí pokožky. 
O účinky těchto přípravků se opravdu bát nemusíte. Jednak jsou vyzkoušeny mnoholetou praxí domorodců a jednak paří k tomu nejlepšímu, co dnešní trh nabízí.
Kosmetika PURE FIJI znamená především hloubkovou detoxikaci a očistu celého těla. Jelikož je tato kosmetika založena na přírodní bázi, tak se rozhodně nemusíte bát o její kvalitu a obsahu chemických přídavků. Použit kokosové oleje jsou hypoalergení a krásně voní. Přinesou úlevu celému tělu. Postarají se také o neskutečně hladkou a vláčnou pokožku. Hojivé účinky gelů se projeví téměř okamžitě. Nechte se tedy ponořit do hlubin domorodých tajemství a vyzkoušejte přípravky značky PURE FIJI. Určitě sami, jako miliony lidí po celém světě, zjistíte kvality těchto přípravků. Přípravky jsou vhodné pro široké spektrum uživatelů. Bezpečné jsou i z důvodu, že jsou hypoalergení. Dosáhněte proto nevídaných výsledků i přesto, že třeba ostatní přípravky na zlepšení pleti a celkového vzhledu používat nemůžete.
 
 
Pure Fiji kokosový cukrový peeling:
Pure Fiji kokosový cukrový peeling je hydratační peeling pokožky. Díky obsahu cukrových krystalků má peeling schopnost odstranit odumřelé, nebo stárnoucí kožní buňky. Pure Fiji kokosový cukrový peeling vám dokonale vyčistí pokožku a uvolní póry.
Peeling hluboce hydratuje, vyživuje a ochraňuje pokožku. Vyzkoušejte cukrový peeling a vaše pokožka bude zářit svěžestí. Cukrový peeling je vhodný pro všechny druhy pleti.
 
Možnost na výběr z těchto druhů masážních olejíčku:
Exotický masážní olej - vůně Bílý zázvor- překvapivě jemně kořeněná vůně mystické květiny, jejíž domovem je nedotčená flora tamní přírody.
Exotický masážní olej - vůně Ananas - chladivě osvěžující ovocná vůně čerstvého ananasu, jako by jste leželi na bílé písčité pláži s piňa koládou v ruce.
Exotický masážní olej - vůně Mango - vůně rozřízlého manga právě utrženého ze stromu vás osvěží, tak jako čerstvý vánek jižního Pacifiku.
Exotický masážní olej - vůněMučenka 
 
Účinky:
omlazuje, vyplňuje, hydratuje, vyživuje a regeneruje Vaši pokožku a přitom nezanechává mastný efekt.
Použití
 • na úžasné aroma masáže celého těla,
 • přidáním do teplé vody vytvoří příjemnou aroma koupel,
 • na vlasové zábaly před či po mytí, olej lze použít i jako vlasovou masku,
 • po opalovaní k regeneraci a hydratace Vaší pokožky,
 • pro těhotné k masážím bříška,
 • pro ošetření vysušené a citlivé dětské pokožky.
 
Specifikace:
Profil této unikátní směsi přírodních olejů se nápadně podobá oleji produkovaného lidskou pokožkou, proto ji Vaše pleť přijme výrazně lépe než kterýkoliv jiný olej.

Otázky a Odpovědi pro tuto Slevu

Studio eXtreme Body

V Hůrkách 21, Praha 5
(v bezprostřední blízkosti metra Hůrka) 
Tel.: +420 775 727 645

www.studio-extreme.cz

Otevírací doba:
Po - Pá: 08:00 - 20:00 hod.
Ne: 10:00 - 18:00 hod.

OBJEDNÁVKY POUZE
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK
OD 10:00 DO 16:00

Výborná dostupnost z celé Prahy i okolí:
- 10 minut z centra města
- metro a bus Hůrka
- bezproblémové parkování

 


Zvětšit mapu