Časté Dotazy

 1. Co nabízí naše stránky

  VIP-ZÓNA nabízí bezkonkurenční nabídky toho kam ve vašem městě jít, co vidět a koupit. Nabízíme podnikům určitý minimální počet zákazníků a tak za vás získáváme slevy, které nenaleznete nikde jinde.

 2. Líbí se mi dnešní nabídka - jak ji můžu získat?

  Stačí zvolit "KOUPIT" předtím než o půlnoci nabídka skončí. Když se přihlásí dostatečný počet lidí, příjmeme vaši platbu a pošleme vám odkaz aby jste si mohli vytisknout váš Slevový kupón. Když se nepříhlásí dostatečný počet, nikdo Slevový kupón nedostane (a vy nezaplatíte nic), a proto pozvěte své přátelé aby jste se ujistili že Slevu opravdu získáte!

 3. Jakým způsobem můžu zaplatit

  Poskytujeme tyto způsoby plateb:

  Platba převodem

 4. Koupil jsem si Slevu - jak ji teď mohu použít?

  Jakmile příjmeme vaši platbu, obdržíte email s odkazem pro přihlášení a následně si budete moci Slevový kupón vytisknout. Kupón na sobě má všechny instrukce které potřebujete!

 5. Co se stane když nabídka nedosáhne požadovaného minima kupujících?

  Když se nepřihlásí dostatečný počet lidí, vy nebudete platit nic. Příště snad budete úspěšnější! Takže pokud opravdu Slevu chcete, ujistěte se že se o Slevě dozví dostatečný počet vašich přátel.

 6. Co je to Slevový kupón? Jak ho můžu použít?

  Jakmile příjmeme vaši platbu, obdržíte email s odkazem pro přihlášení a vytisknutí vašeho Slevového kupónu. Poukaz na sobě má všechny instrukce které potřebujete!